Dřevostav Pro - dřevostavby, rodinné domy

O firmě Dřevostav Pro

Výrobou a montáží se zabýváme více jak dvanáct let. V prvních šesti letech jsme získávali zkušenosti v zahraničí ve firmě s dlouholetou tradicí ( Německo,Francie,Norsko). Po 6 letech jsme se oddělili a začali s výrobou dřevostaveb pod svým jménem. Za těch pár let jsme postavili více jak 18 domů a spokojenost zákazníků s naší prací, nás naplňuje sebevědomím a chutí rozvíjet se dále.

Naše domy se snažíme stavět s co nejvíce ekologických materiálů tak, abychom minimalizovali zatížení životního prostředí. Materiály používané na naše stavby jsou od předních výrobců české i zahraniční scény. Všechny naše konstrukce stavíme v závislosti na dodržení stavebních norem.

Snažíme se neustále v našem oboru vzdělávat a učit novým systémům moderní suché výstavby. Jak my, tak i naši pracovníci procházejí každoročně pravidelným školením.

Neustále zlepšujeme systémy výstavby, tak aby co nejvíce vyhovovaly našim zákazníkům. Výstavbu provádíme systémem 2by4 (sloupkový systém montovaný přímo na stavbě). Každou fázi stavby lze průběžně kontrolovat. Na všech stavbách máme jednu odbornou osobu, která dohlíží na kvalitu jednotlivých realizací. I proto jsou naše dřevostavby kvalitní a prochází všemi zkouškami a certifikacemi.

Výhody našich dřevostaveb

  1. Rychlá výstavba ( od dokončení základové desky 3-4 měsíce na klíč)
  2. Konečná cena je garantována. U nás vás nečekají žádné doplatky.
  3. Záruka 20 let na konstrukci domu.