Dřevostav Pro - dřevostavby, rodinné domy

Naše služby

Provedeme Vás celým procesem. Od Vaší počáteční představy, až po předání kílče od Vašeho nového domova. Naše firma má osobní přístup ke klientovi, a to již od fáze projektové dokumentace, přes možné zajištění financování, až po konzultace a osobní účast klienta na samotné stavbě. Jelikož celý dům montujeme na místě, může klient dohlížet na kvalitu samotné stavby, která vede až k předání klíče.

Projektové dokumentace

Základním kamenem pro začátek vašeho bydlení je projektová dokumentace a architektonické zpracování vašeho bydlení. Proto dlouhodobě spolupracujeme s firmou, která se v tomto oboru pohybuje více než 40 let .

Výstavba rodinných domů

Ke každému zákazníkovi přistupujeme zcela individuálně, u nás nemusíte vybírat typový dům s námi si vytvoříte bydlení podle vašich potřeb a představ. Při výstavbě klademe velký důraz na kvalitu a účelnost dřevostavby..

Finanční poradenství (hypotéky)

Finanční zajištění je nezbytné pro každou realizaci a proto vám nabízíme služby našeho finančního poradce, který s vámi rád probere vaši situaci a nabídne správné řešení, vedoucí k zajištění vaší stavby.

Koordinace staveb

Začali jste stavět dřevostavbu svépomocí a chcete pomoc naladit stavbu tak, aby vše klapalo jako hodinky? Ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme s veškerými dodávkami materiálu a kordinací prací na vašem domě, aby vše dopadlo dle vašich představ.

Naše dřevostavby vyrábíme v 4 rozmezích

  1. Hrubá stavba
  2. Stavba na dokončení
  3. Na klíč
  4. Individuálně

Pokud chcete znát detail rozestavěnosti neváhejte nás kontaktovat, vše vám rádi vysvětlíme. Konstrukce našich domů máme ve 4 různých druzích, více informací o těchto skladbách se dozvíte v technologiích.